Vyučující

Klávesové nástroje

Vyučující:

MgA. Martin Bambušek
Předměty: klavír

Jana Hájková
Předměty: klavír

Hana Kubicová
Předměty: klavír

MgA. Hana Kundrátová
Předměty: klavír

Jan Matušínský
Předměty: elektronické klávesové nástroje, bicí

Renata Neubauerová
Předměty: akordeon, hudební nauka

MgA. Kateřina Ondrušíková
Předměty: klavír

Miluše Pazdziorová
Předměty: klavír

Jana Rončková
Předměty: klavír

Mgr. Eva Schulmeisterová
Předměty: klavír

Olga Šmídová
Předměty: elektronické klávesové nástroje, hudební nauka, skladba

Anežka Štenclová
Předměty: akordeon, elektronické klávesové nástroje, přípravná hudební nauka, hudební nauka

 

Smyčcové nástroje

Vyučující

Jarmila Červenková
Předměty: housle, hudecké a cimbálové muziky

Olga Faiková
Předměty: housle

Mgr. Halina Františáková
Předměty: housle

Mgr. Zdenka Hališková
Předměty: housle

MgA. Luděk Hrda
Předměty: violoncello

Mgr. Martin Kachel
Předměty: housle

Mgr. Pavol Knápek
Předměty: kytara, kontrabas

Marie Zedníčková
Předměty: housle, hudební nauka

Mária Zezulková
Předměty: housle, hudební nauka

 

 

Dechové a bicí nástroje

Vyučující:

Mojmír Blaštík
Předměty: zobcová flétna, trubka, lesní roh

Magda Bohušová
Předměty: flétna, zobcová flétna

Monika Hejdová
Předměty: zobcová flétna, hoboj, hudební nauka

Jan Matušínský
Předměty: bicí

BcA. Ondřej Milt 
Předměty: klarinet, zobcová flétna

Mgr. Jiří Pohanka
Předměty: zobcová flétna, saxofon

Milan Straka
Předměty: klarinet, saxofon, bicí

Jan Zieleznik
Předměty: bicí

Strunné nástroje

Vyučující:

Eva Dajčová
Předměty: kytara

Anastasios Engonidas 
Předměty: kytara

Jarmila Giecková
Předměty: harfa

Radek Huštan, Dis. 
Předměty: kytara

Bc. Anna Jurčíková 
Předměty: cimbál

Mgr. Pavol Knápek
Předměty: kytara, kontrabas

Emília Kurlandová
Předměty: kytara

Adam Ramdan
Předměty: cimbál

 

 

Pěvecké oddělení

Vyučující:

Ľubica Oczková
Předměty: pěvecká hlasová výchova

Adéla Šmajstrlová Žídková 
Předměty: pěvecká hlasová výchova, hudební nauka

Mgr., BcA. Eva Zídková
Předměty: pěvecká hlasová výchova, hudební nauka

Hudební nauka

Vyučující:

MgA. Markéta Smitalová

 

Taneční obor

Vyučující:

Jan Kolda

Alena Koldová

 

Výtvarný obor

Vyučující:

Bc. Kateřina Kazická

Marie Koplová

Mgr. Karel Švach

Literárně-dramatický obor

 Vyučující:

BcA. Alexandr Rychecký