Žáci přijatí na umělecké školy

2017 / 2018

Václav Týn, Agáta Kočířová
ČVUT – Architektura a urbanismus
ze tř. Mgr. Karla Švacha

Anna Marie Sniehottová
Církevní konzervatoř Opava
obor housle
ze tř. Marie Zedníčkové

Viktorie Miturová
Janáčkova konzervatoř Ostrava
obor saxofon
ze tř. Mgr. Jiřího Pohanky

 

2016 / 2017

Jakub Martásek
Střední škola uměleckých řemesel v Ostravě
ze třídy Mgr. Karla Švacha

Lucie Noháčová a Dominik Kubica
JKO
obor hra na zobcovou flétnu
ze třídy M. Bohušové

Tereza Kachlová
Konzervatoř Jaroslava Ježka v Praze
obor hra na housle
ze třídy Mgr. M. Kachla

2015 / 2016

Eliška Koldová
JKGO
obor tanec
ze třídy Aleny Koldové

Kristýna Molinová
JKGO
obor hra na trubku
ze třídy Mojmíra Blaštíka

Natálie Urbancová
JKGO
obor hra na klarinet
ze třídy BcA. Jana Viláška

2014 / 2015

Johanka Sniehottová
JKGO
obor zobcová flétna
ze třídy Magdy Bohušové

Kateřina Tichá
SOUŠ Ostrava – Zábřeh
obor Multimédia
ze třídy Mgr. Karla Švacha

Tereza Uhrová
SUŠ Poděbradova
obor Fotografie
ze třídy Mgr. Karla Švacha

Kristýna Zimmerová
SUŠ Poděbradova
obor Malba
ze třídy Marie Koplové

Alex Zuščík
SUŠ AVE ART
obor Grafický design
ze třídy Mgr. Karla Švacha

Petr Hořelica
SUŠ AVE ART
obor Grafický design
ze třídy Marie Koplové

Dan Syslo
SŠ uměleckých řemesel
ze třídy Marie Koplové

Melánie AlenaSněhotová
Janáčkova konzervatoř, obor tanec
ze třídy Aleny Koldové

2013 / 2014

Tereza Zbořilová
JKGO
obor flétna
ze třídy Magdy Bohušové

Martina Folwarczna
JKGO
obor housle
ze třídy Martina Kachla

Hana Dobešová, Markéta Klozová a Peter Ludwig
JKGO
obor – taneční

Lukáš Štefka
SPŠ Poděbradova
obor keramika

Lenka Radičová
SOŠ a gymnázium Ostrava – Zábřeh
obor multimedia

Kristýna Krausová
SPŠ Poděbradova
obor uměleckký design
ze třídy Marie Koplové

Eva Drahošanová
SPŠPoděbradova
obor ilustrace
ze třídy Marie Koplové

Klára Horalíková
Střední umělecká škola Ostrava
obor design
ze třídy Marie Koplové

Martina Grundělová
Střední umělecká škola Frýdek-Místek
obor grafický design
ze třídy Marie Koplové

Bibiana Heinichová
Vyšší umělecká průmyslová škola Praha
obor architektura
ze třídy Marie Koplové

Hana Škapová
Střední umělecká škola Ostrava
obor grafika
ze třídy Mgr. Karla Švacha