Soutěže 2017 / 2018

AKORDEONOVÝ FESTIVAL V KYSUCKÉM NOVÉM MESTĚ

Stříbrné pásmo 
Trio – Jáchym Gavelčík, Matěj Gavelčík, Jiří Lyčka
ze třídy R. Neubauerové

Akordeonový festival

 

 

 

 

 

 

 

VÝSLEDKY KRAJSKÉHO KOLA TANEČNÍHO OBORU

Stříbrné pásmo 
Skupiny – Deštníky s sebou

VÝSLEDKY KRAJSKÉHO KOLA V OBORU ZPĚV

1. místo
Kristián Ambrož, Sofia Gadula, Eva Horáková, Adéla Nováková
ze třídy Ľ. Oczkové

 

 

 

 

VÝSLEDKY KRAJSKÉHO KOLA VE HŘE NA DECHOVÉ NÁSTROJE

1. místo s postupem do celostátního kola
Eliška Hájková – klarinet
ze třídy BcA. J. Viláška

Emma Kočířová, Viktorie Miturová, Barbora Greiplová, Kateřina Stachová – saxofon
ze třídy Mgr. J. Pohanky

1. místo
Eva Holubová – saxofon
ze třídy Mgr. J. Pohanky

2. místo
Anna Kuklová, Roman Doboš – zobcová flétna
ze třídy M. Bohušové

Adéla Kučerová, Viktorie Švendová – klarinet
ze třídy BcA. J. Viláška

Karolína Drgová – klarinet
ze třídy Mgr. J. Svobodové

Václav Slavíček, Adéla Machačová – saxofon
ze třídy Mgr. J. Pohanky

3.místo
Sofie Ella Chovancová – zobcová flétna
ze třídy BcA. J. Viláška

Martin Cichý – klarinet
ze třídy M. Straky

Adam Bátrla – saxofon
ze třídy Mgr. J. Pohanky

 

VÝSLEDKY OKRESNÍHO KOLA V OBORU ZPĚV

1. místo s postupem
Kristián Ambrož, Sofia Gadula, Eva Horáková, Adéla Nováková
ze třídy Ľ. Oczkové

1. místo
Kristýna Kutá, Laura Tomanová
ze třídy Mgr. BcA. E Zídkové

2. místo
Valerie Pastyříková
ze třídy Ľ. Oczkové

VÝSLEDKY OKRESNÍHO KOLA VE HŘE NA CIMBÁL

1. místo s postupem
Simona Hrabovská, Václav Zeman, Jiří Ambrož, Veronika Kachlová
ze třídy Bc. A. Jurčíkové a A. Ramdana

VÝSLEDKY OKRESNÍHO KOLA – LIDOVÉ MUZIKY

1. místo s postupem
Nejmenší hudecká muzika, Spojené hudecké muziky
ze třídy J. Červenkové

2. místo
Strunečky
ze třídy J. Červenkové

VÝSLEDKY OKRESNÍHO KOLA TANEČNÍHO OBORU

Zlaté pásmo s postupem – skupina
Deštníky s sebou
ze třídy A. a J. Koldových

Zlaté pásmo – skupiny
Ay, quo te como! , Ostravská zima
ze třídy A. a J. Koldových

Stříbrné pásmo 
Zuzana KRAJČÍKOVÁ – sólo
Pizzicato, Pradlenky, Lehce a hebce – skupiny
ze třídy A. a J. Koldových

Bronzové pásmo
Bouře, Le bien qui fait mal – skupiny 
ze třídy A. a J. Koldových  

VÝSLEDKY OKRESNÍHO KOLA VE HŘE NA DECHOVÉ NÁSTROJE

1. místo s postupem do krajského kola
Sofie Elle Chovancová – zobcová flétna
ze třídy BcA. J. Viláška

Anna Kuklová, Roman Doboš – zobcová flétna
ze třídy M. Bohušové

Kvido Maxmilián Mifek, Vít Kostecký – trubka
ze třídy M. Blaštíka

Karolína Drgová -klarinet
ze třídy Mgr. J. Svobodové

Adéla Kučerová, Viktorie Švendová, Eliška Hájková – klarinet
ze třídy BcA. J. Viláška

Martin Cichý – klarinet
ze třídy M. Straky

Václav Slavíček, Adéla Machačová, Emma Kočířová,Viktorie Miturová,
Barbora Greiplová, Adam Bátrla, Eva Holubová, Kateřina Stachová – saxofon
ze třídy Mgr. J. Pohanky   

1. místo 
Adam Grygar, Fornadlová Amálie – zobcové flétna
ze třídy M. Bohušové

Johana Gelová, Adéla Bergerová – příčná flétna
ze třídy M. Bohušové

2. místo 
Laura Pyšová – zobcová flétna
ze třídy M. Hejdové

Pavla Vavřinová – zobcová flétna
ze třídy M. Blaštíka

Eliška Kuchaříková, Klára Sukupová – klarinet
ze třídy Mgr. J. Svobodové

Martin Gadula – klarinet
ze třídy BcA. J. Viláška

Tereza Konvičková – saxofon
ze třídy M. Straky

Zvláštní ocenění poroty Mgr. Jiřímu Pohankovi za pedagogickou činnost
a Mgr. Kateřině Ondrušíkové za klavírní spolupráci.

 

 

VÝSLEDKY TANEČNÍ SOUTĚŽE PAFORTA 2017 

1. místo
PRADLENKY,  L-É-T-O

2. místo
HEBCE A MĚKCE , JEN NEUSNOUT , PHANTOM

SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA „MÚZY ILJI HURNÍKA“

Stříbrná múza
Jana Burdová – housle
ze tř. M. Zedníčkové

Zuzana Smrčková, Miroslav Siman – skladba
ze tř. O. Šmídové

Ema Ostřížková – malba
ze tř. Mgr. K. Švacha

Bronzová múza
Štěpánka Timea Káňová, Tomáš Jan Káňa – skladba
ze tř. O. Šmídové