Soutěže 2016 / 2017

Výsledky celostátního kola ve hře na smyčcové nástroje

3. místo
Veronika Kachlová
ze třídy Mgr. M. Kachla 

Výsledky přehlídky “ Múzy Leona Juřici“ 

Zlaté pásmo a titul absolutní vítěz
SaxOffOn
Barbora Greiplová, Eva Holubová, Kateřina Stachová, Adam Bátrla
ze třídy Mgr. J. Pohanky 

Zlaté pásmo
Saxofonový kvartet
Adam Bátrla, Markéta Luňáková, Kateřina Martásková, Marie Pešatová
ze třídy Mgr. J. Pohanky 

Výsledky celostátního kola ve hře na klavír

2. místo
Nicolas Gatto
ze třídy Mgr. H. Kundrátové 

Výsledky soutěže „Pro Bohemia 2017“ 

1. místo
Kristián Ambrož – zpěv
ze třídy Ľ. Oczkové

3. místo
Emma Kočířová – saxofon
ze třídy Mgr. J. Pohanky 

Výsledky krajského kola ve hře na kytaru

1. místo
Jana Schneiderová
ze třídy E. Dajčové 

trio
Roman Doboš, Jana Schneiderová, Michaela Jastřembská
ze třídy Mgr. P. Knápka a E. Dajčové

2. místo
Roman Doboš
ze třídy Mgr. P. Knápka

Výsledky krajského kola ve hře na smyčcové nástroje

1. místo s postupem do celostátního kola
Veronika Kachlová
ze třídy Mgr. M. Kachla

1. místo 
Smrčková Silvie
ze třídy Mgr. Z. Hališkové

Tereza Kachlová
ze třídy Mgr. M. Kachla

2. místo 
Kristián Ambrož, Hana Honajzerová
ze třídy Mgr. Z. Hališkové

Radka Nachtmannová, Petra Sobolová, Jana Burdová
ze třídy M. Zedníčkové 

Adriana Janíčková
ze třídy O. Faikové

Markéta Videnková
ze třídy M. Zezulkové

3. místo
Lukáš Halecký – violoncello
ze třídy Mgr. L. Hrdy

Výsledky krajského kola ve hře na klavír

1. místo s postupem do celostátního kola
Nicolas Gatto
ze třídy Mgr. H. Kundrátové

1. místo s návrhem na postup do celostátního kola
Theodor Šimáček
ze třídy J. Hájkové

Výsledky okresního kola ve hře na kytaru

1. místo s postupem do krajského kola
Jana  Schneiderová
ze třídy E. Dajčové

Roman Doboš
ze třídy Mgr. P. Knápka

trio
Roman Doboš, Jana Schneiderová, Michaela Jastřembská
ze třídy Mgr. P. Knápka a E. Dajčové

1. místo
Barbora Maková
ze třídy E. Dajčové

2. místo
Jakub Jankovský
ze třídy Mgr. P. Knápka

Petra Vavřinová
ze třídy Mgr. J. Schwarze PhD.

Michaela Jastřembská
ze třídy E. Dajčové

duo
Eliška Vedralová a Daniel Vala
ze třídy E. Dajčové a Mgr. J. Schwarze PhD. 

3. místo
Daniel Palovský
ze třídy E. Kurlandové 

Výsledky okresního kola ve hře na smyčcové nástroje

1. místo s postupem do krajského kola
Kristián Ambrož, Silvie Smrčková, Hana Honajzerová
ze třídy Mgr. Z. Hališkové

Radka Nachtmannová, Petra Sobolová, Jana Burdová
ze třídy M. Zedníčkové 

Adriana Janíčková
ze třídy O. Faikové

Veronika Kachlová, Tereza Kachlová
ze třídy Mgr. M. Kachla

Markéta Videnková
ze třídy M. Zezulkové

Lukáš Halecký – violoncello
ze třídy Mgr. L. Hrdy

1. místo
Markéta Havlíčková
ze třídy O. Faikové

Marek Pauk
ze třídy Mgr. H. Františákové

Barbora Olszowská, Veronika Luňáková
ze třídy M. Zezulkové

Jolana Pražáková
ze třídy Mgr. M. Kachla

Martin Cichý
ze třídy M. Zedníčkové

2. místo
Tereza Konvičková
ze třídy M. Zedníčkové

Agáta Fabiánová
ze třídy M. Zezulkové

Výsledky okresního kola ve hře na klavír

1. místo s postupem do krajského kola
Theodor Šimáček
ze třídy J. Hájkové

Nicolas Gatto
ze třídy Mgr. H. Kundrátové

1. místo
Renáta Šinovská
ze třídy J. Rončkové 

2. místo
Matěj Braš
ze třídy Mgr. K. Ondrušíkové 

Výsledky 23. ročníku soutěže “ Karla Ditterse z Dittersdorfu“

2. místo
Trio
Eliška Hájková, Natálie Urbancová – klarinet
ze třídy Bc. J. Viláška
Štěpánka Habustová – klavír
ze třídy H. Kubicové 

 

Výsledky krajské  soutěže “ Múzy Ilji Hurníka 2016″

Obor skladba
Zlaté pásmo
Štěpánka Timea Kaňová,  Zuzana Smrčková, Miroslav Siman
ze třídy O. Šmídové

Stříbrné pásmo
Tomáš Jan Kaňa
ze třídy O. Šmídové

Výtvarný obor
Zlaté pásmo
Isabel Lagronová
ze třídy Mgr. K. Švacha

Stříbrné pásmo
Adéla Hrabalová
ze třídy Mgr. K. Švacha