Soutěže 2014/ 2015

Výsledky celostátního kola ve hře na dechové nástroje:

1. místo a ocenění “ Absolutní vítěz oboru hra na saxofon“
Emma Kočířová – saxofon
ze třídy Mgr. J. Pohanky

2. místo
Eva Holubová – saxofon
ze třídy Mgr. J Pohanky

Johanka Sniehottová – zobcová flétna
ze třídy M. Bohušové

 

Výsledky celostátního kola cimbálových a hudeckých muzik: 

1. místo a cena poroty “ Za kultivovaný pěvecký projev“
Hudecká muzika Husličky a Iskérka

2. místo
Hudecká muzika Trnečka
Všechny hudecké muziky připravila J. Červenková

Výsledky celostátního kola ve hře na cimbál:

1. místo
Duo – Tereza Kachlová, Marie Kostolányová
ze třídy BcA. A. Presové

7. ročníku přehlídky “ Mládí a Bohuslav Martinů 2015 “ v ZUŠ v Poličce
se zúčastnil a ve hře na klavír získal zlaté pásmo:
Jakub Danys
ze třídy MgA. H. Kundrátové

Výsledky krajského kola ve hře na dechové nástroje:

1. místo s postupem do celostátního kola
Johanka Sniehottová – zobcová flétna
ze třídy M. Bohušové

Emma Kočířová, Eva Holubová – saxofony
ze třídy Mgr. J. Pohanky

1. místo
Adam Grygar – zobcová flétna
z třídy M. Bohušové

Martin Cichý – klarinet
ze třídy M. Straky

Eliška Hájková – klarinet
ze třídy BcA. J. Viláška

Erik Pecha, Barbora Greiplová – saxofony
ze třídy Mgr. J. Pohanky

2. místo
Klára Žalčíková – zobcová flétna
ze třídy M. Hejdové

Jan Vicher,  Martin Gadula, Kristýna Majerová – klarinety
ze třídy BcA. J. Viláška

Adam Bátrla – saxofon
ze třídy Mgr. J. Pohanky

3. místo
Kateřina Stachová – saxofon
ze třídy Mgr. J. Pohanky

Výsledky okresního kola ve hře na dechové nástroje:

1. místo s postupem do krajského kola –
Martin Cichý – klarinet
ze třídy M. Straky

Jan Vicher, Eliška Hájková, Martin Gadula, Kristýna Majerová – klarinety
ze třídy BcA. J. Viláška

Erik Pecha, Emma Kočířová, Adam Bátrla, Barbora Greiplová, Kateřina Stachová,
Eva Holubová – saxofony
ze třídy Mgr. J. Pohanky

Adam Grygar, Johanka Sniehottová – zobcová flétna
ze třídy M. Bohušové

Klára Žalčíková – zobcová flétna
ze třídy M. Hejdové

1. místo
Ema Vedralová – zobcová flétna
ze třídy M. Bohušové

2. místo
Adéla Bergerová, Roman Doboš, Michal Novák – zobcové flétny
ze třídy M. Bohušové

Ondřej Pělucha, Štěpán Vykoukal, Karolína Slívová – zobcové flétny
ze třídy M. Hejdové

Pavla Vavřinová – zobcová flétna
ze třídy M. Blaštíka

Porota ocenila Janu Hájkovou za stylovost hry na spinet.

Výsledky krajského kola obor zpěv:

2. místo
Tereza Rozvadovská
ze třídy BcA. E. Zídkové

Michaela Blažková
ze třídy Ľ. Oczkové

Výsledky okresního kola obor zpěv:

1. místo s postupem do krajského kola
Eliška Hájková
ze třídy A. Šmajstrlové Žídkové

Tereza Rozvadovská
ze třídy BcA. E. Zídkové

Michaela Blažková
ze třídy Ľ. Oczkové

1. místo
Kristýna Dobošová
ze třídy A.Šmajstrlové Žídkové

Emma Řemelková
ze třídy BcA. E.Zídkové

Marie Seidlerová
ze třídy Ľ.Oczkové

Anna Králová
ze třídy Ľ.Oczkové

LauraTomanová
ze třídy BcA. E.Zídkové

Sofia Papafoti – Gadula
ze třídy Ľ.Oczkové

Sophie Urbanová
ze třídy BcA. E.Zídkové

Klára Skibová
ze třídy A.Šmajstrlové Žídkové

Sára Stramová
ze třídy A.Šmajstrlové Žídkové

2. místo
Emma Sakalíková
ze třídy BcA. E.Zídkové

Gabriela Holmanová
ze třídy A.Šmajstrlové Žídkové

Vojtěch Poruba
ze třídy BcA. E.Zídkové

 

Výsledky krajského kola cimbálových a hudeckých muzik:

1. místo s postupem do celostátního kola
Hudecká muzika Trnečka
Hudecká muzika Husličky a Iskérka
připravila J. Červenková

2. místo
Cimbálová muzika Tanečnica
připravila J. Červenková

Výsledky okresního kola cimbálových a hudeckých muzik:

1. místo s postupem do krajského kola
Hudecká muzika Trnečka
Hudecká muzika Husličky a Iskérka
Cimbálová muzika Tanečnica
připravila J. Červenková

Výsledky krajského kola ve hře na cimbál:

1. místo s postupem do celostátního kola
Duo – Tereza Kachlová, Marie Kostolányová

1. místo
Tereza Kachlová, Marie Kostolányová

2. místo
Václav Zeman
ze třídy BcA. A. Presové

 

Výsledky okresního kola ve hře na cimbál:

1. místo s postupem do krajského kola
Václav Zeman
Tereza Kachlová  – zvláštní ocenění za provedení skladby D. Kardoše
Marie Kostolányová – zvláštní ocenění za přesvědčivý muzikální projev
cimbálové duo
Tereza Kachlová a Marie Kostolányová
– zvláštní ocenění za provedení skladby C. Debussyho
ze třídy BcA.  A. Presové

Výsledky krajské soutěže “ Múzy Ilji Hurníka“,
která se konala 21.10.2014 v Háji ve Slezsku. 

Zlatá múza
Jakub Danys
Nicolas Gatto
ze třídy Mgr. Hany Kundrátové

Stříbrná múza
Barbora Svojanovská
ze třídy Olgy Šmídové

Bronzová múza
Kristýna Wojciková
ze třídy Olgy Šmídové