Soutěže 2012/2013

Výsledky ústředního kola soutěže ZUŠ  ve hře komorních souborů s převahou smyčcových nástrojů,
které se konalo 17. a 18.5. v ZUŠ Jindřichův Hradec

3. místo
Trio – Jana Burdová, Petra Sobolová – housle
ze třídy Marie Zedníčkové
Klára Kaňáková – klavír
ze třídy Evy Schulmeisterové

3. místo 
Klavírní trio – Tereza Kachlová – housle
ze třídy Martina Kachla
Adam Remetančík – violoncello
ze třídy Šárky Blahožové
Kristýna Drozdková – klavír
ze třídy Miluše Pazdziorové

Výsledky ústředního kola soutěže ZUŠ  ve hře komorních souborů s převahou dechových nástrojů,
které se konalo 20.4.2013 v ZUŠ Liberec

1. místo
Komorní trio „ Giocoso“ – Eliška Paclová, Kateřina Červinková – zobcové flétny, ze třídy Magdy Bohušové
Jan Pomahač – spinet, klavír, ze třídy Jany Hájkové

Výsledky krajského kola soutěže ZUŠ  ve hře komorních souborů s převahou smyčcových nástrojů,
které se konalo 4.- 5.4. 2013 v ZUŠ Frýdek – Místek

1. místo s postupem do ústředního kola
Trio – Jana Burdová, Petra Sobolová – housle
ze třídy Marie Zedníčkové
Klára Kaňáková – klavír
ze třídy Evy Schulmeisterové

1. místo s postupem do ústředního kola 
Klavírní trio – Tereza Kachlová – housle
ze třídy Martina Kachla
Adam Remetančík – violoncello
ze třídy Šárky Blahožové
Kristýna Drozdková – klavír
ze třídy Miluše Pazdziorové

3. místo
Trio – Markéta Linhartová, Marie – Anna Majerová – housle
ze třídy Marie Zedníčkové
Eliška Burdová – klavír
ze třídy Petry Šubertové

Výsledky krajského kola soutěže ZUŠ  ve hře na akordeon,
které se konalo 26.- 27.3.2013 v ZUŠ Klimkovice

3. místo
Ondřej Zunt
ze třídy Renaty Neubauerové

Výsledky krajského kola soutěže ZUŠ  ve hře komorních souborů s převahou dechových nástrojů,
které se konalo 6.3. 2013 v ZUŠ B. Martinů v Havířově

1. místo s postupem do ústředního kola 
Komorní trio „ Giocoso“ – Eliška Paclová, Kateřina Červinková – zobcové flétny,
ze třídy Magdy Bohušové
Jan Pomahač – spinet, klavír, ze třídy Jany Hájkové

1. místo 
Klarinetové trio – Eliška Hájková, Robert Skiba, Emma Kočířová,
ze třídy Jana Viláška

2. místo
Saxofonové duo – Barbora Greiplová, Kateřina Stachová,
ze třídy Jiřího Pohanky

Výsledky okresního kola soutěže ZUŠ  ve hře na akordeon,
které se konalo 28.2.2013 v ZUŠ Klimkovice

1. místo s postupem do krajského kola
Ondřej Zunt

3. místo
Marie Küpastová

čestné uznání
Šimon Bátrla
Akordeonisté jsou ze třídy Renaty Neubauerové.

Výsledky okresního kola soutěže ZUŠ  ve hře komorních souborů s převahou smyčcových nástrojů,
které se konalo 27.2. 2013 v ZUŠ Sologubova

1. místo s postupem do krajského kola
Absolutní vítěz soutěže.
Trio – Jana Burdová, Petra Sobolová – housle
ze třídy Marie Zedníčkové
Klára Kaňáková – klavír
ze třídy Evy Schulmeisterové

1. místo s postupem do krajského kola
Zvláštní ocenění poroty za provedení klavírního partu.
Klavírní trio – Tereza Kachlová – housle
ze třídy Martina Kachla
Adam Remetančík – violoncello
ze třídy Šárky Blahožové
Kristýna Drozdková – klavír
ze třídy Miluše Pazdziorové

1. místo s postupem do krajského kola
Trio – Markéta Linhartová, Marie – Anna Majerová – housle
ze třídy Marie Zedníčkové
Eliška Burdová – klavír
ze třídy Petry Šubertové

Výsledky okresního kola soutěže ZUŠ  ve hře na EKN,
které se konalo 19.2.2013 v ZUŠ V. Petrželky v Ostravě – Hrabůvce

1. místo s postupem do krajského kola
Zuzana Dvorníková
ze třídy Renaty Neubauerové

2. místo
Veronika Čížová, Karolína Ivančivová, Tereza Poláčková
ze třídy Jana Matušínskkého


Výsledky okresního kola soutěže ZUŠ  ve hře komorních souborů s převahou dechových nástrojů,
které se konalo 15.2. 2013 v ZUŠ J. Valčíka v Ostravě – Porubě     

1. místo s postupem do krajského kola
Klarinetové trio – Eliška Hájková, Robert Skiba, Emma Kočířová,
ze třídy Jana Viláška

1. místo s postupem do krajského kola
Saxofonové duo – Barbora Greiplová, Kateřina Stachová,
ze třídy Jiřího Pohanky

1. místo s postupem do krajského kola 
Absolutní vítěz kategorie zobcových flétenZvláštní ocenění poroty za provedení skladby S.Bully – Toll Both
Komorní trio „ Giocoso“ – Eliška Paclová, Kateřina Červinková – zobcové flétny,
ze třídy Magdy Bohušové
Jan Pomahač – spinet, klavír, ze třídy Jany Hájkové

2. místo
Trio – Anna Paťorková, Ema Ostřížková – flétny,
ze třídy Magdy Bohušové
Eliška Vedralová – kytara, ze třídy Pavla Knápka

Všem blahopřejeme a přejeme mnoho úspěchů v krajském kole.