Soutěže 2010/2011

Soutěže 2010/11

Ústřední kolo soutěže ZUŠ výtvarného oboru

Kristýna Chorovská

ze třídy Mgr. K. švacha


Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

Čestné uznání
Monika Biskupová

ze třídy E. Dajčové

Kytarová dua

1. místo
Monika Biskupová, Aneta Zemánková

ze třídy E. Dajčové


Soutěž ve hře na kytaru
PRAGuitarra Clasicca

3. místo
Eliška Vedralová

ze třídy E. Dajčové


Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

1. místo s postupem do ústředního kola
Monika Biskupová

ze třídy E. Dajčové

1. místo
Eliška Vedralová

ze třídy E. Dajčové

2. místo
Anna Vedralová

ze třídy E. Dajčové

3. místo
Michal Maršálek

ze třídy E. Kurlandové

Kytarová dua

1. místo s postupem do ústředního kola,
Absolutní vítěz v komorní hře,
Zvláštní ocenění poroty za provedení skladby
Hery Mancini – Pink Panter Theme
Monika Biskupová, Aneta Zemánková

ze třídy E. Dajčové

2. místo
Michal Maršálek, Radek Hromádka

ze třídy E. Kurlandové


Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje
Hra na housle

2. místo
Hana Honajzerová

ze třídy Mgr. Z. Hališkové

2. místo
Tereza Kachlová

ze třídy Mgr. Z. Hališkové

3. místo
Martina Kučerová

ze třídy M. Zezulkové

3. místo
Jana Burdová

ze třídy M. Zedníčkové

Hra na kontrabas

1. místo
Anabela Kmetíková

ze třídy Mgr. P. Knápka


Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír

Čestné uznání
Veronika Miencilová

ze třídy J. Hájkové


Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír

1. místo s postupem do krajského kola
Diplom – nejmladší účastník soutěže
Eliška Hájková

ze třídy M. Pazdziorové

1. místo s postupem do krajského kola
Veronika Miencilová

ze třídy J. Hájkové

2. místo
Eliška Burdová

ze třídy Mgr. P. Šubertové

2. místo
Martina Garbová

ze třídy Mga. H. Kundrátové

2. místo
Pavlína Ježková

ze třídy H. Kubicové

2. místo
Emma Kočířová

ze třídy M. Pazdziorové

3. místo
Petr Balvín

ze třídy Mga. H. Kundrátové

3. místo
Kristýna Drozdková

ze třídy M. Pazdziorové

3. místo
Klára Kaňková

ze třídy Mgr. E. Schulmeisterové

3. místo
Iveta Mikesková

ze třídy J. Rončkové

3. místo
Diplom za provedení Jazzové etudy Milana Dvořáka Jan Pomahač

ze třídy J. Hájkové

Čestné uznání
Kristýna Vrchlabská

ze třídy M. Pazdziorové


Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje
Hra na housle

1. místo s postupem do krajského kola
Jana Burdová

ze třídy M. Zedníčkové

1. místo s postupem do krajského kola
Hana Honajzerová

ze třídy Mgr. Z. Hališkové

1. místo s postupem do krajského kola
Tereza Kachlová

ze třídy Mgr. Z. Hališkové

1. místo s postupem do krajského kola
Martina Kučerová

ze třídy M. Zezulkové

2. místo
František Javůrek

ze třídy Mgr. Z. Hališkové

3. místo
Tereza Sedlmajerová

ze třídy M. Zezulkové

Hra na kontrabas

1. místo s postupem do krajského kola
Anabela Kmetíková

ze třídy Mgr. P. Knápka

Hra na violoncello

2. místo
Adam Remetančík

ze třídy Mgr. Š. Blahožové


Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

1. místo s postupem do krajského kola
Anna Vedralová

ze třídy E. Dajčové

1. místo s postupem do krajského kola
Eliška Vedralová

ze třídy E. Dajčové

1. místo s postupem do krajského kola
Michal Maršálek

ze třídy E. Kurlandové

1. místo s postupem do krajského kola
Monika Biskupová

ze třídy E. Dajčové

2. místo
Jana Vnenková

ze třídy Mgr. P. Knápka

2. místo
Václav Paťorek

ze třídy Mgr. P. Knápka

2. místo
Lada Vežranovská

ze třídy E. Kurlandové

3. místo
Matěj Johánek

ze třídy E. Kurlandové

3. místo
Jan Schmidt

ze třídy E. Kurlandové

Kytarová dua

1. místo s postupem do krajského kola
Monika Biskupová, Aneta Zemánková

ze třídy E. Dajčové

1. místo s postupem do krajského kola
Michal Maršálek, Radek Hromádka

ze třídy E. Kurlandové

1. místo
Anna Vedralová, Eliška Vedralová

ze třídy E. Dajčové