Soutěže 2009/2010

Ústřední kolo soutěže ZUŠ v komorní hře – smyčce

Trio – 3. místo
Jana Burdová, Hana Honaizerová,
František Geist

ze třídy M. Zedníčkové, Mgr. Z. Hališkové,
M. Pazdziorové


Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře – smyčce

Trio – 1. místo s postupem do ústředního kola
Jana Burdová, Hana Honaizerová,
František Geist

ze třídy M. Zedníčkové, Mgr. Z. Hališkové,
M. Pazdziorové

Mgr. Zdenka Hališková
zvláštní ocenění poroty – nejlepší pedagog


Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře – smyčce

Trio – 1. místo
Tereza Kachlová, František Javůrek,
Samuela Bartošová

ze třídy Mgr. Z. Hališkové


Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře – smyčce

Kvarteto – 1. místo
Tereza Kachlová, František Javůrek,
Adam Rementančík, Kristýna Drozdková

ze třídy Mgr. Z. Hališkové, Mgr. Š. Blahožové,
M. Pazdziorové


Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře – smyčce

Trio – 2. místo
Jana Burdová, Eliška Burdová,
Matěj Balwar

ze třídy M. Zedníčkové, Mgr. P. Šubertové


Soutěž ve hře na kytaru PRAGuitarra Clasicca

čestné uznání
Eliška Vedralová

ze třídy E. Dajčové


Ústřední kolo soutěže ZUŠ v komorní hře – dechy

Komorní trio – 1. místo, absolutní vítěz
Jitka Robenková, Sebastian Urbanec,
Daniela Zarodňanská

ze třídy M. Bohušové, M. Pazdziorové

Daniela Zarodňanská – zvláštní ocenění poroty za všestrannost
Magda Bohušová – zvláštní ocenění poroty za pedagogickou práci


Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře – dechy

Komorní trio – 1. místo s postupem do celostátního kola
Jitka Robenková, Sebastian Urbanec,
Daniela Zarodňanská

ze třídy M. Bohušové, M. Pazdziorové


Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře – dechy

Malé komorní trio – 1. místo
Adéla Krkošková, Anna Paťorková,
Veronika Miencilová

ze třídy M. Bohušové, J. Hájkové


Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře – dechy

Trio zobcových fléten – čestné uznání
Tereza Pastrňáková, Michaela Blažková,
Barbora Dubnická

ze třídy M. Hejdové


Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře jazzových souborů

Jazzcombo – 1. místo
Jiří Pohanka, Jan Vrchovecký, Adam Rovný,
Václav Vrobel, Ladislav Šmída, Martin Zahuta

ze třídy M. Straky

Jiří Pohanka – zvláštní ocenění poroty
za mimořádný interpretační výkon


Výtvarná soutěž „Karnevalové veselí“ SVČ Alcedo Vsetín

1. místo
Tereza Lojková

ze třídy A. Přibylkové


Interpretační soutěž – Karel Ditters z Dittersdorfu

Komorní soubor A piacere – 2. místo
Jitka Robenková, Eliška Paclová,
Sebastian Urbanec, Vojtěch Knápek,
Alena Karkošková

ze třídy zobcových fléten Magdy Bohušové