Soutěže 2008/2009

Soutěže 2008/09

Krajská přehlídka scénického tance dětských skupin:

  • Hry se světlem – ocenění za nápad a ztvárnění tématu,
    nominace na postup do celostátní přehlídky

  • Okresní přehlídka tanečních oborů ZUŠ:

  • 3. kategorie – zvláštní ocenění poroty
    za rytmické cítění a tanečnost
  • 5. a kategorie – zvláštní ocenění poroty
    za hudební cítění a tanečnost
    zvláštní ocenění poroty
    za originalitu
    zvláštní ocenění poroty
    za taneční projev sólistky
  • Kateřina Formánková – zvláštní ocenění poroty
    za sólové provedení skladby
    E. Mc. Gregora: Alucinamiento

  • Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře lidových souborů:

  • Hudecká muzika Vrobelci – 1. místo
  • Malá hudecká muzika – 2. místo
  • Jarmila Červenková – zvláštníí ocenění poroty
    za příkladnou pedagogickou práci s dětskými folklorními soubory

  • Ústřední kolo soutěže ZUŠ v sólovém zpěvu:

  • Marie Kostolányová – 3. místo
  • Jana Hájková – zvláštní ocenění poroty za kreativitu

  • Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na zobcovou flétnu:

  • Sebastian Urbanec – 1. místo, absolutní vítěz
  • Jitka Robenková – 2. místo
  • Jana Hájková – zvláštní ocenění poroty za kreativitu

  • Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na zobcovou flétnu:

  • Jitka Robenková – 1. místo, absolutní vítěz, zvláštní ocenění poroty za provedení soudobé skladby, postup do ústředního kola
  • Sebastian Urbanec – 1. místo, absolutní vítěz, postup do ústředního kola
  • Kateřina Lacinová – 1. místo
  • Ema Ostřížková – 1. místo
  • Eliška Paclová – 1. místo
  • Jana Hájková – zvláštní ocenění poroty za všestrannost

  • Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na zobcovou flétnu:

  • Jitka Robenková – 1. místo, absolutní vítěz, postup do krajského kola
  • Sebastian Urbanec – 1. místo, absolutní vítěz, postup do krajského kola
  • Kateřina Lacinová – 1. místo s postupem do krajského kola
  • Ema Ostřížková – 1. místo s postupem do krajského kola
  • Jana Macečková – 1. místo
  • Tereza Uhrová – 1. místo
  • Michaela Blažková – 2. místo
  • Tereza Pastrňáková – 2. místo
  • Vojtěch Knápek – 3. místo
  • Anna Paťorková – 3. místo

  • Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klarinet:

  • Hana Františáková – 1. místo
  • Vojtěch Venglář – 1. místo
  • Vojtěch Matěj – 2. místo
  • Jana Hájková – zvláštní ocenění poroty za vynikající klavírní spolupráci

  • Krajské kolo soutěže ZUŠ v sólovém a komorním zpěvu:

  • Marie Kostolányová – 1. místo, zvláštní ocenění poroty za interpretaci písně V. Neumanna Zajíc, Sandál, postup do ústředního kola
  • Kristýna Silvová – 2. místo
  • Tereza Pastrňáková – 3. místo
  • Trio: Marie Kostolányová, Linda Urbancová, Michaela Pražáková – 2. místo
  • Jana Hájková – zvláštní ocenění poroty za citlivý klavírní doprovod

  • Okresní kolo soutěže ZUŠ v sólovém a komorním zpěvu:

  • Marie Kolányová – 1. místo s postupem do krajského kola
  • Kristýna Silvová – 1. místo s postupem do krajského kola
  • Tereza Pastrňáková – 1. místo s postupem do krajského kola
  • Veronika Miencilová – 2. místo
  • Trio: Marie Kostolányová, Linda Urbancová, Michaela Pražáková – 1. místo, absolutní vítěz soutěže, postup do krajského kola
  • Jana Hájková – zvláštní ocenění poroty za velmi profesionální a citlivý klavírní doprovod