Soutěže 2007/2008

Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír:

  • Josef Kundrát – Čestné uznání
  •  Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír:

  • Josef Kundrát – 1. místo, postup do ústředního kola, Zvláštní ocenění poroty za provedení skladby
  •  Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír:

  • Josef Kundrát – 1. místo s postupem do krajského kola
  • Eva Vážanská – 1. místo
  • Marie Kostolányová – 1. místo
  • Nicolas Gatto – 2. místo, diplom – Nejmladší účastník
  • Veronika Miencilová – 2. místo, Zvláštní ocenění za výborné provedení skladby Ptám se, ptám se pampeliško
  • Eliška Burdová – 2. místo
  • Kristýna Drozdková – 2. místo
  • Linda Urbancová – 2. místo
  • Daniela Zarodňanská – 2. místo
  • Kristina Garbová – 2. místo
  • Robert Šulák – 2. místo
  • Petr Balvín – 3. místo
  • František Geist – 3. místo
  • Martina Garbová – 3. místo
  • Bibiana Heinichová – 3. místo
  • Kristýna Vrchlabská – 3. místo
  • Karin Holmanová – Čestné uznání
  • Ondřej Zahuta – Čestné uznání

  • Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje:

    Hra na housle

  • Josef Majer – violoncello  1. místo
  • Tereza Kachlová – housle 2. místo
  • Kateřina Lacinová – Čestné uznání
  •  Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje:

    Hra na housle

  • Tereza Kachlová – 1. místo s postupem do krajského kola
  • Kateřina Lacinová – 1. místo s postupem do krajského kola
  • Jana Burdová – 1. místo
  • Martina Folwarczná – 1. místo
  • Hana Honajzerová – 1. místo
  • Irena Juřinová – 1. místo
  • Barbora Kadlíčková – 2. místo
  • Linda Maňáková, Vojtěch Zítko – 2. místo
  • Hra na violoncello

  • Josef Majer – 1. místo s postupem do krajského kola
  • Klára Kuklová – 2. místo
  • Eva Tomicová – 2. místo
  • Adam Remetančík – 2. místo

  • Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru:

  • Monika Biskupová – 1. místo s postupem do celostátního kola
  • Monika Biskupová, Aneta Zemánková – 1. místo
  • Eliška Vedralová – 2. místo
  • Martin Strýček – 2. místo
  • Kristýna Chorovská, Radek Sabacký – 2. místo s postupem do krajského kola
  • Michal Strýček, Radek Hromádka, Martin Strýček –
    – 2. místo s postupem do krajského kola
  • Michal Maršálek – 3. místo
  •  Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru:

  • Eliška Vedralová – 1. místo s postupem do krajského kola, diplom – Nejmladší účastník soutěže
  • Michal Maršálek  – 1. místo s postupem do krajského kola
  • Martin Strýček – 1. místo s postupem do krajského kola
  • Monika Biskupová – 1. místo s postupem do krajsk. kola
  • Monika Biskupová, Aneta Zemánková – 1. místo s postupem do krajského kola
  • Kristýna Chorovská, Radek Sabacký – 1. místo s postupem do krajského kola
  • Michal Strýček, Radek Hromádka, Martin Strýček  –
    – 1. místo s postupem do krajského kola
  • Tereza Cibulková – 1. místo
  • Kristýna Chorovská – 1. místo
  • Lada Vežranovská – 2. místo
  • Martin Hill – 2. místo
  • Aneta Zemánková – 2. místo
  • Benedikt Corkill  – 3. místo
  • Matěj Hruška – 3. místo
  • Kristýna Wyrwová – 3. místo

  • Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na akordeon:

  • Ondřej Zunt – 1. místo

  • Soutěž Karel Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus:

  • Alena Karkošková, Sebastian Urbanec, Daniela Zarodňanská – 1. místo, laureát soutěže

  • Krajská přehlídka tanečního oboru ZUŠ

  • taneční číslo: Kanon – postup do celostátní přehlídky

  • Krajská postupová přehlídka dětských skupin scénického tance:

  • taneční číslo: Jarní probuzení – návrh na postup do národního kola přehlídky
  • taneční číslo: Alucinamiento – ocenění za choreografii tanečního čísla
  • Kateřina Formánková – ocenění za výjimečné taneční provedení