Soutěže 2006/2007

 Ústřední kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechů:

  • Alena Karkošková, Sebastian Urbanec, Daniela Zarodňanská – 1. místo
  •  Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechů:

  • Alena Karkošková, Sebastian Urbanec, Daniela Zarodňanská – 1. místo s postupem do ústředního kola, absolutní vítěz, Zvláštní ocenění poroty za provedení soutěžního programu
  • Kateřina Lacinová, Karin Víšková, Michaela Bryndáčová – –1. místo
  • Eliška Paclová, Denisa Doláková, Linda Urbancová –
    – 1. místo
  • Jitka Robenková, Tereza Laňová, Vojtěch Knápek, Kristýna Chorovská – 1. místo
  • Jiří Pohanka, Daniel Markov, Jan Strýček – 1. místo
  • Jana Macečková, Hana Figelová, Michaela Skotnicová –
    –2. místo
  • Magda Bohušová – Zvláštní ocenění poroty za vynikající přípravu žáků
  •  Okresní kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechů:

  • Alena Karkošková, Sebastian Urbanec, Daniela Zarodňanská – 1. místo s postupem do krajského kola, absolutní vítěz
  • Kateřina Lacinová, Karin Víšková, Michaela Bryndáčová –
    – 1. místo s postupem do krajského kola
  • Eliška Paclová, Denisa Doláková, Linda Urbancová –
    – 1. místo s postupem do krajského kola
  • Jana Macečková, Hana Figelová, Michaela Skotnicová –
    – 1. místo s postupem do krajského kola
  • Jitka Robenková, Tereza Laňová, Vojtěch Knápek, Kristýna Chorovská – 1. místo s postupem do krajsk. kola
  • Jiří Pohanka, Daniel Markov, Jan Strýček – 1. místo s postupem do krajského kola
  • Magda Bohušová – Zvláštní ocenění poroty – nejlepší pedagog

  • Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou smyčců:

  • Tereza Kachlová, Adam Remetančík, Kristýna Drozdková – 1. místo, Zvláštní ocenění poroty za soutěžní program
  • Irena Juřinová, Kateřina Lacinová, Eliška Burdová –
    – 1. místo
  • Barbora Kadlíčková, Brigita Svěchová, Martina Červiková – 2. místo
  • Okresní kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou smyčců:

  • Irena Juřinová, Kateřina Lacinová, Eliška Burdová
    – 1. místo s postupem do krajského kola
  • Tereza Kachlová, Adam Remetančík, Kristýna Drozdková
    – 1. místo s postupem do krajského kola
  • Barbora Kadlíčková, Brigita Svěchová, Martina Červiková – 1. místo s postupem do krajského kola

  • Okresní kolo soutěže ZUŠ tanečních, jazzových a estrádních orchestrů:

  • Jazzcombo: Zbyněk Chejn, Jiří Pohanka, Jan Vrchovecký, Jakub Želízko, Lukáš Klouda, Václav Vrobel, Ladislav Šmída, Petr Philipp – 1. místo s postupem do krajského kola