Absolventi 2013/2014

28. 5. 2014, 17:00, sál ZUŠ E.Runda Slezská Ostrava
Cigánová Kristýna
4. /II.
housle tř. J. Červenkové
Sedláčková Alena
4. / II.
housle tř. J. Červenkové
Jaworek Lukáš
4. / II.
hudecká muzika tř. J. Červenkové
Kovář Miroslav
4. / II.
hudecká muzika tř. J. Červenkové
22. 5. 2014, 17:00, sál ZUŠ E.Runda Slezská Ostrava
Havlíková Adéla
7. /I.
zobcová flétna tř. J. Viláška
Bartoš Izmael
7. /I.
violoncello tř. Mgr. Š. Blahožové
Hromádka Radek
4. /II.
kytara tř. Mgr. P. Knápka
Hájková Sára
7. /I.
klavír tř. J. Rončkové
Mikesková Iveta
4. /II.
klavír tř. J. Rončkové
Kaletová Anna
7. /I.
klavír tř. J. Rončkové
Ptaková Janina
7. /I.
housle tř. Mgr. H. Františákové
24. 4. 2014, 17:00, sál Slezskoostravské radnice
Paclová Eliška
4. /II.
zobcová flétna tř. M. Bohušové
Drozdková Kristýna
4. /II.
klavír tř. M. Pazdziorové
Biskupová Monika
4. /II.
kytara tř. E. Dajčové
Zemánková Aneta
4. /II.
kytara tř. E. Dajčové
Remetančík Adam
4. /II.
violoncello tř. Mgr. Š. Blahožové
19. 5. 2014, 17:00, sál ZUŠ pobočka Radvanice
Nosková Klára
7. /I.
zobcová flétna tř. M. Blaštíka
Majer Josef
7. /I.
violoncello tř. MgA. L. Hrdy
Krowiarzová Radmila
7. /I.
klavír tř. Mgr. E. Schulmeisterové
Niedermertl Vojtěch
7. /I.
klavír tř. Mgr. E. Schulmeisterové
Haluzová Michaela
7. /I.
klavír tř. Mgr. P. Šubertové
Liščáková Dominika
7. /I.
klavír tř. Mgr. P. Šubertové
Blaha Adam
4. /II.
housle tř. M. Zedníčkové
Bulavová Žaneta
4. /II.
housle tř. M. Zedníčkové
Pytelková Klára
7. /I.
housle tř. M. Zedníčkové
16. 4. 2014, 17:00, sál Knihovny města Ostravy
Eliška Vedralová
7. /I.
kytara tř. E. Dajčové
Veronika Miencilová
7. /I.
zpěv tř. A. Žídkové
Kristian Polichronov
4. /II.
kytara tř. E. Kurlandové
Lukáš Novotný
7. /I.
kytara tř. E. Kurlandové
Adéla Krkošková
7. /I.
zobcová flétna tř. M. Bohušové
10. 4. 2014, 17:00, sál ZUŠ E. Runda Slezská Ostrava
Jan Bešťák
7. /I.
klavír tř. J. Hájkové
Denisa Hyršová
7. /I.
klavír tř. J. Hájkové
Martin Sýkorský
7. /I.
klavír tř. J. Hájkové
Tomáš Badura
7. /I.
zobcová flétna tř. M. Hejdové
Michaela Blažková
7. /I.
zobcová flétna tř. M. Hejdové
Kristian Polichronov
4. /II.
zobcová flétna tř. M. Hejdové
26. 3. 2014, 17:00, sál Knihovny města Ostravy
Jana Burdová
7. /I.
housle tř. M. Zedníčkové
Marie- Anna Majerová
4. /II.
housle tř. M. Zedníčkové
Greiplová Barbora
4. /I.
saxofon tř. Mgr. J. Pohanky
Stachová Kateřina
4. /II.
saxofon tř. Mgr. J. Pohanky

 

Mimo tyto koncerty absolvovali
Erik Harajda
4. / II.
akordeon tř. R. Neubauerové
Šárka Hermannová
7. /I.
klavír tř. R. Neubauerové
Václav Šmajstrla
4. /II.
bicí tř. M. Straky
Jakub Želízko
4. /II.
saxofon tř. M. Straky
Ryšková Simona
4. /II.
zpěv tř. L. Oczkové
Ševčíková Michaela
4. /II.
klarinet tř. J. Viláška
Dominika Kyšková
7. /I.
housle tř. M. Kachla
Lucie Lolková
4. /II.
klavír tř. K. Ondrušíkové
Absolventi literárně – dramatického oboru
Ivana Čigášová
Tereza Grocholová
Eliška Kučáková
Dominika Orlíková
Barbora Žádníková
Absolventi tanečního oboru
Kristýna Drozdková
Sofie Koldová
Diana Krumpolcová
Eliška Kučáková
Aneta Michnáčová
Jana Schwarzerová

Absolventi výtvarného oboru
Daniela Balarinová
Anna Boráková
Magdalena Bordovská
Leona Dolníková
Dominika Fiedlerová
Agáta Kočířová
Isabel Lagronová
Michaela Luptáková
Kristýna Migdalová
Aneta Reitšmídová
Adéla Stará
Lucie Ščurková
David Štrunc